Donderdagavond 9 november waren wij te gast bij het Porsche Centrum Gelderland te Heteren. Ruim 50 leden waren aanwezig en zij kregen een prachtig inkijkje in de wereld van Porsche door eigenaar Mark Wegh. 

 

 

De avond begon met een welkomstdrankje, vervolgens werden de businessclubleden welkom geheten door Mark Wegh en zijn team. Mark vertelde vol passie over zijn bedrijf. 

Na dit enthousiaste verhaal over o.a. het ontstaan van Porsche Centrum Gelderland kregen onze leden een rondleiding door het bedrijf. Mark heeft in de loop der jaren een eigen verzameling opgebouwd van wel 40 unieke Porsches. Ook werden we door de werkplaats, restauratieafdeling en showroom geleid. 

Als afsluiting kregen onze leden een drie gangendiner voorgeschoteld. Ook was er volop ruimte voor onze leden om te netwerken te midden in een showroom vol Porsches. Wij willen Mark en zijn team ontzettend bedanken voor zijn gastvrijheid en het heerlijke eten.