Zoeken

Titel

Hanneke Schoeman het nieuwe aanspreekpunt voor Facilitaire zaken en evenementen

Wrapper

Intro

Intro tekst

De officiële benoeming moet dan nog wel plaatsvinden, maar vooruitlopend daarop willen wij toch graag alvast aan u voorstellen: Hanneke Schoeman. Hanneke zal de nieuwe rol van bestuurslid Facilitaire zaken en evenementen Businessclub Vallei en Rijn op zich gaan nemen. Omdat wij en Hanneke zo enthousiast zijn om samen aan de slag te gaan, zal Hanneke vanaf vandaag ons team al versterken. 

Tekst

Hanneke aan het woord

Hallo allemaal,

Ik ben dus Hanneke en ik ben getrouwd met Barry en moeder van Daphne en Bas. Barry heeft vele jaren bij G.V.V.V. gevoetbald en inmiddels staan hij en ik al weer jaren langs de zijlijn bij Bas en Daphne. G.V.V.V. voelt dus voor mij als een soort thuis. Zelf ben ik ook zeker sportief. Ik loop regelmatig hard en zit graag op de racefiets. Maar natuurlijk moet er ook nog gewerkt worden, wat ik met veel plezier en passie doe. Ik ben werkzaam als geregistreerd makelaar/taxateur bij Zoonen Commercieel Vastgoed B.V. en ik heb met name in Ede een groot netwerk opgebouwd.

Het blauwe hart had ik eigenlijk al voordat ik Barry leerde kennen. Die had ik namelijk al van mijn vader, die vele jaren als sponsor aan de Businessclub verbonden is geweest. Vele van jullie zullen mij ook al wel kennen, nu ik sinds een aantal jaren met veel plezier achter de bar in ons Businesshome sta. Van daaruit wilde ik al graag mijn steentje bijdragen aan het verder uitbouwen van een actieve Businessclub. Nu hoop ik natuurlijk dat ik daar nog een groter onderdeel vanuit kan maken door plaats te nemen aan de tafel van het enthousiaste bestuur.

Groeten,
Hanneke

Afbeelding

Column 2

Wij willen als Businessclub Vallei en Rijn graag online met onze leden proosten op een gezond en succesvol 2021. Pr… https://t.co/jEkTZzSMGS

Wij verwelkomen de volgende bedrijven op onze LED-boarding: •JB Tech •Equipment4U •Administratiekantoor Van de Pepp… https://t.co/tCoXLwLAv2

Op maandag 28 september was er weer een persconferentie. Enkele van deze aangescherpte maatregelen zijn dat sportwe… https://t.co/Dm06Vf7RTd